Tworzymy.it
menu

Projektowanie prototypów / makiet

Projektujemy prototypy i makiety zgodne ze światowymi standardami w zakresie user experience, usability oraz weryfikowane pod kątem wykonalności z zespołem doświadczonych programistów.

Zobacz: Co to jest prototyp i dlaczego go potrzebujesz?

Wykorzystujemy metody Myślenia projektowego tzw. Design Thinking oraz Projektowania Zorientowanego na Użytkownika tzw. User Centered Design. Za każdym prototypem stoją badania oraz wiedza i 10 letnie doświadczenie projektantów.

Projektowanie prototypu/makiety, każdej podstrony
to zawsze 6 kroków/etapów:

1.Opracowanie koncepcji
Projektant biznesowy - przygotowuje inspiracje, wskazówki i wstępną koncepcję realizacji podstrony na bazie posiadanego doświadczenia, projektów archiwalnych i wyników badań.
2.Spotkanie projektowe
Zapraszamy do naszej siedziby, gdzie weźmiesz udział w spotkaniu, na którym omówimy szczegóły dotyczące projektowanej podstrony. Zadamy kluczowe pytania, porozmawiamy m.in o marketingu, wyzwaniach, kosztach, przychodach, wytycznych dla grafików i programistów, sposobie działania funkcji, pozycjonowaniu. Wszystkie ustalenia zostaną zapisane w prototypie.
3.Analiza / Badania
Burza mózgów organizowana przez naszych projektantów. Zespół omawia dostarczone wytyczne i materiały oraz sprawdza je pod kątem user experience. Organizuje dokumentację i instrukcje systemów zewnętrznych, analizuje rozwiązania konkurencji i przedstawia założenia grupie testowych użytkowników.
4.Projektowanie
5.Testy
Sprawdzamy zaprojektowane rozwiązania z grupą przyszłych użytkowników.
6.Ukończenie
Zapraszamy na spotkanie, gdzie prezentujemy gotową makietę/prototyp. Projektant dokładnie tłumaczy zastosowane rozwiązania i na żywo wprowadza zgłoszone korekty.

Ile kosztuje prototyp/makieta?

Aplikacje, portale, systemy e-biznesowe, strony, sklepy internetowe itp.. w 99% przypadków składają się ze strony głównej (startowej) i podstron (np. oferta, wystawianie faktury, spis klientów, płatności, profil, ustawienia). Projektowanie każdej z nich zajmuje średnio ok. 4 dni roboczych. Płatność jest w formie przedpłaty, a cena wynosi:

Strona główna

projekt prototypu/makiety

800 zł brutto 650 zł bez vat

Podstrona

projekt prototypu/makiety

600 zł brutto 488 zł bez vat

Najlepsza agencja interaktywna na Śląsku
1
Portale internetowe

MAMY MISJĘ

Z naszych realizacji korzystają codziennie miliony ludzi. Dlatego wkładamy w to całe serce i staramy się tworzyć rozwiązania, które są mądre i ułatwiają życie. Każdemu klientowi pomagamy wymyślić, zaplanować i uruchomić biznes w Internecie, a potem skutecznie sprowadzamy tam klientów. Wprowadzamy na polski rynek sprawdzone amerykańskie rozwiązania. Cenimy spotkania "na żywo" i przyjacielskie relacje.

Agencja reklamowa Gliwice
2
Sklepy internetowe

PLANUJEMY

Zanim zabierzemy się za realizację aplikacji, portalu, strony czy sklepu dobrze przyjrzymy się założeniom i pomysłowi. Zadamy dziesiątki pytań, pójdziemy w miasto — zrobić wywiady i badania, dotrzemy do raportów i analiz, zaprosimy do rozmowy praktyków biznesu, prawników, księgowych, speców od seo, reklamy i marketingu. Wszystko po to, aby wydane przez Ciebie pieniądze były najlepszą inwestycją. Ograniczamy ryzyko biznesowe i robimy wszystko, aby zaproponowane rozwiązania miały sens i gwarancję sukcesu.

Strony internetowe Katowice
3
E-commerce

EKSPERYMENTUJEMY

"Stojąc w miejscu — cofasz się!" - dlatego siedzimy po nocach, eksperymentując z nowymi technologiami. Poznajemy nowe języki, skrypty i aplikacje. Co 2 tygodnie mamy szkolenia, w których podnosimy umiejętności. Po godzinach realizujemy projekty przydatne dla świata. Wspomagamy społeczność Open Source i Joomla! Zakochaliśmy się w metodologiach Scrum, Design Thinking, User Centered Design i całym świecie User Experience. Bierzemy udział w konferencjach, spotkaniach i uczymy się od najlepszych. Wszystko z miłości do programowania, biznesu i klientów.

Kraków agencja interaktywna Tworzenie stron internetowych Programiści Projekty graficzne Sklepy internetowe

Paweł Naskrent

Maratomania.pl

Gorąco polecam współpracę z Tworzymy.it. Fachowo doradzili, pomógli w kwestiach użytkowników, użyteczności. Zanim uruchomiliśmy portal było wiadome jak będzie działać i na czym będziemy zarabiać.

Lidia Kocur

Coach

Polecam usługi firmy tworzymy.it w zakresie stron i sklepów internetowych. Oczarowało mnie podejście i sposób realizacji. Projektowanie biznesowe i prototypowanie to strzał w 10! Każdy powinien od tego zaczynać swój biznes.

Monika Brachmańska

Project Manager

Polecam tworzymy.it - organizacja pracy jest imponująca, autorski framework współpracy daje gwarancję profesjonalnej realizacji projektu. Odpowiednio dbają o czas i budżet. Wszystko podparte niesamowitą jakością działania.

BĄDŹMY W KONTAKCIE
Tworzymy.it

inkubator e-biznesu

kom: 603 121 788
stac: 32 420 27 41

Gliwice, woj. śląskie
ul. Skowrończa 55