Tworzymy.it
menu

Projektowanie biznesowe

W 2015 roku upadło 274 000 polskich firm. Powodów jest wiele, ale jednym z tych najbardziej znaczących jest brak procesu nazywanego projektowaniem biznesowym. To usługa dla osób, które myślą o biznesie na poważnie, które chcą ograniczyć ryzyko "że biznes nie wypali" - do minimum.

Doradztwo biznesowe śląsk

Zanim zabierzemy się za uruchomienie biznesu np. strony, aplikacji, portalu, sklepu — dobrze przyjrzymy się założeniom i pomysłowi. Zadamy dziesiątki kluczowych pytań, pokażemy słabe i mocne strony. Zaprosimy do rozmowy prawników, księgowych, finanistów, mentorów, speców od pozycji w Google, praktyków biznesu i reklamy. Zrobimy to wszystko po to, aby wydane przez Ciebie pieniądze były najlepszą inwestycją z gwarancją sukcesu.

W momencie, gdy będziemy pewni, że biznes ma stabilne fundamenty i jest świetnie zaplanowany - projektanci tworzą nowoczesną dokumentację w formie prototypu. Ten pozwala sprawdzić "jak to będzie działać", zanim pomysł trafi do programisty. Co Tobie daje wykorzystanie prototypu?

ograniczy koszty programowania o 60%!

utnie koszty przyszłej obsługi klienta o 90%!

podniesie dochody o 20-50%!

zwiększy lojalność i satysfakcję klientów o 60-90%!

dokładnie opisze każdy szczegół

pomoże się nie pogubić

Badania z 2014 i 2015 roku udowodniły, że 70% biznesów, które nie stosowały prototypu - upada w ciągu pierwszych 2 lat. Firmy IBM, Amazon, Wells Fargo, ING, Google, Allegro, Onet pokazały dowody na to że 1$ zainwestowany w prototyp przynosi zwrot z inwestycji na poziomie 100$.

Czy można realizować biznes bez prototypu?
Pewnie, że TAK! Pytanie, czy na pewno tak chcesz?

1określenie grupy docelowejkto będzie Twoim klientem
2poznanie grupy docelowejwywiady/badania, które odpowiadają na pytania jakie potrzeby, zachowania, przyzwyczajenia mają Twoi potencjalni klienci
3kalkulacja kosztówkalkulujemy ile będzie Cię kosztować uruchomienie zaplanowanego biznesu
4kalkulacja zyskówkalkulujemy Twój zwrot z inwestycji
5marketingplanujemy działania marketingowe, kalkulujemy ich koszty i tworzymy strategie reklamowe
6strategia googleprzygotowujemy strategię osiągnięcia 1 strony w Google
7konkurencjaodpowiadamy na pytania: ile zarabia konkurencja? ilu ma klientów? gdzie się reklamuje? ile osób wchodzi na ich strony?
8próg wejściaanalizujemy co musisz zrobić aby wejść na rynek i przeskoczyć konkurencję
9nowoczesna dokumentacjaprzygotowujemy prototyp, który pozwala dokładnie przemyśleć i opisać planowany biznes, pozwala testować portale, aplikacje, systemy, sklepy zanim faktycznie powstaną. Prototyp to ograniczenie kosztów programowania o 60%.
10optymalizacjaprzygotowujemy plan uruchomienia w modelu MVP, czyli maksymalne zyski przy minimalnych kosztach
11uruchomienieuruchamiamy planowane biznesy od A do Z czyli od pomysłu, przez programowanie po uruchomienie i prowadzenie biznesu z gwarancją sukcesu

Czas

Czas jaki potrzebujemy na projektowanie biznesowe, analizy i badania jest zależny od stopnia skomplikowania biznesu, który planujesz uruchomić. Przy prostych projektach zazwyczaj trwa to około 1,5 miesiąca, przy bardziej skomplikowanych między 2 a 6 miesięcy. Projektowanie bardzo złożonych realizacji potrafii zająć nawet 1,5 roku.

Zespół

W pracach projektowych uczestniczą projektanci biznesowi, programiści, specjaliści ds. sprzedaży i marketingu. W miarę potrzeb korzystamy z doradztwa mentorów, praktyków biznesu, startupowców, prawników, księgowych i specjalistów ds. SEO. W naszych szeregach mamy specjalistów od spraw finansowych (kredyty, środki unijne, fundusze inwestycyjne). Tak zróżnicowany zespół daje gwarancję że Twój pomysł zostanie poddany analizie z każdej istotnej strony.

Cena

Proponujemy rozliczenie w jednym z 2 sposobów (do wyboru).

Stała stawka

Koszty nie są zależne od przepracowa­nego czasu. W trakcie miesiąca prze­pracowujemy dla Ciebie maksymalnie 100 roboczogodzin. Co 2 tygodnie wystawiana jest faktura vat. Płatność za okresy rozliczeniowe (2 tygodnio­we) jest zawsze płatna "z góry".

4 550 zł brutto 3 699 zł bez vat/ 2 tyg.

Czas & Materiały

Płacisz tylko za faktycznie przepracowany czas. Specjalnie przygotowany system stale monitoruje nasz czas pracy i wykonywane zadania. Na bieżąco otrzymujesz informację o tym ile czasu i na co zostało poświęcone. Codziennie odbierasz podsumowania cząstkowe a co 3 tygodnie pełne podsu­mowanie i fakturę vat. Model Czas&Materiały (ang. Time & Material) to fantastyczne rozwiązanie, które przyszło do nas z USA i świetnie się sprawdza u naszych klientów. Aktualnie 6 na 10 osób wybiera ten model rozliczeń. Płatność za pierwsze 30 godzin jest "z góry", kolejne rozliczenia są "z dołu".

123 zł brutto 100 zł bez vat/ roboczogodzina

Najlepsza agencja interaktywna na Śląsku
1
Portale internetowe

MAMY MISJĘ

Z naszych realizacji korzystają codziennie miliony ludzi. Dlatego wkładamy w to całe serce i staramy się tworzyć rozwiązania, które są mądre i ułatwiają życie. Każdemu klientowi pomagamy wymyślić, zaplanować i uruchomić biznes w Internecie, a potem skutecznie sprowadzamy tam klientów. Wprowadzamy na polski rynek sprawdzone amerykańskie rozwiązania. Cenimy spotkania "na żywo" i przyjacielskie relacje.

Agencja reklamowa Gliwice
2
Sklepy internetowe

PLANUJEMY

Zanim zabierzemy się za realizację aplikacji, portalu, strony czy sklepu dobrze przyjrzymy się założeniom i pomysłowi. Zadamy dziesiątki pytań, pójdziemy w miasto — zrobić wywiady i badania, dotrzemy do raportów i analiz, zaprosimy do rozmowy praktyków biznesu, prawników, księgowych, speców od seo, reklamy i marketingu. Wszystko po to, aby wydane przez Ciebie pieniądze były najlepszą inwestycją. Ograniczamy ryzyko biznesowe i robimy wszystko, aby zaproponowane rozwiązania miały sens i gwarancję sukcesu.

Strony internetowe Katowice
3
E-commerce

EKSPERYMENTUJEMY

"Stojąc w miejscu — cofasz się!" - dlatego siedzimy po nocach, eksperymentując z nowymi technologiami. Poznajemy nowe języki, skrypty i aplikacje. Co 2 tygodnie mamy szkolenia, w których podnosimy umiejętności. Po godzinach realizujemy projekty przydatne dla świata. Wspomagamy społeczność Open Source i Joomla! Zakochaliśmy się w metodologiach Scrum, Design Thinking, User Centered Design i całym świecie User Experience. Bierzemy udział w konferencjach, spotkaniach i uczymy się od najlepszych. Wszystko z miłości do programowania, biznesu i klientów.

Kraków agencja interaktywna Tworzenie stron internetowych Programiści Projekty graficzne Sklepy internetowe

Paweł Naskrent

Maratomania.pl

Gorąco polecam współpracę z Tworzymy.it. Fachowo doradzili, pomógli w kwestiach użytkowników, użyteczności. Zanim uruchomiliśmy portal było wiadome jak będzie działać i na czym będziemy zarabiać.

Lidia Kocur

Coach

Polecam usługi firmy tworzymy.it w zakresie stron i sklepów internetowych. Oczarowało mnie podejście i sposób realizacji. Projektowanie biznesowe i prototypowanie to strzał w 10! Każdy powinien od tego zaczynać swój biznes.

Monika Brachmańska

Project Manager

Polecam tworzymy.it - organizacja pracy jest imponująca, autorski framework współpracy daje gwarancję profesjonalnej realizacji projektu. Odpowiednio dbają o czas i budżet. Wszystko podparte niesamowitą jakością działania.

BĄDŹMY W KONTAKCIE
Tworzymy.it

inkubator e-biznesu

kom: 603 121 788
stac: 32 420 27 41

Gliwice, woj. śląskie
ul. Skowrończa 55