Tworzymy.it
menu

Strony internetowe

W biznesie liczy się zdobywanie klientów. Dlatego tworzymy strony internetowe, które po pierwsze skutecznie sprzedają. Pokazują ofertę tysiącom internautów, mają szereg najpopularniejszych funkcji, wyświetlają się na smartfonach i pokazują na 1 stronie w Google. Słowem wszystko, czego potrzebujesz do prowadzenia biznesu.

Robimy to od 10 lat, wkładamy 100% serca, doświadczenia, dajemy 200% tego, co konkurencja. Gwarantujemy wysokiej jakości grafikę, zbieramy materiały, robimy zdjęcia, piszemy teksty, doradzamy i szkolimy. Ceny są atrakcyjne i zależne od ilości podstron, dostępnych funkcji. Najtańsze strony www zaczynają się od 1000zł.

Prostym językiem... nasze strony www są:

ładne strony internetowe

Ładne

oryginalny projekt graficzny, realizowany przez grafika z 10 letnim doświadczeniem

porządne strony www

Porządne

doświadczeni programiści, przemyślany układ, najnowsze technologie i języki programowania

mobilne strony internetowe

Mobilne

dostosowane do wizyt ze smartfonów, telefonów i tabletów. Spełniające wymogi Google

efektowne strony internetowe

Efektowne

multimedia, animacje i wideo robiące wrażenie na odwiedzających

sprawdzone witryny

Sprawdzone

poleca nas ponad 300 klientów, uruchomiliśmy 500 projektów, pracujemy dla dużych znanych marek

prestiżowe strony internetowe dla firm

Prestiżowe

wiemy co zrobić, aby strona znalazła się na 1 stronie wyników Google oraz portalach typu Onet, Wp, YouTube, Olx i inne...

Porozmawiajmy o Twojej stronie

(online przez chat'a - 24h/7

Myślisz o stronie internetowej dla swojej firmy? Pisz śmiało! Doradzimy i odpowiemy na pytania. Wystarczy nacisnąć ikonę gliwice szukaj jej w prawym dolnym rogu. Rozpocznij rozmowę

Zacznijmy od spotkania!Przyjedź na bezpłatne warsztaty biznesowe. Opowiedz o swoich pomysłach, biznesie, wyzwaniach. Nasi projektanci biznesowi to ludzie, którzy uruchomili już setki biznesów i doskonale wiedzą co działa a co nie. Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia.

Ile kosztuje strona internetowa?

Cena strony internetowej zależy od 80 czynników. Nie oznacza to, że nie można przedstawić orientacyjnych kosztów. Spojrzeliśmy na ceny ponad 300 zrealizowanych stron, podzieliliśmy na kategorie i tak oto powstał orientacyjny cennik (poniżej)

Tania

strona www

standardowa szata graficzna

standardowy zestaw funkcji

dostosowanie do smartfonów (RWD)

adres internetowy (.pl)

skrzynka pocztowa "e-mail PRO"

przygotowanie tekstów

+

praca programistów

praca grafików

Cena od:

1 600

brutto

Standardowa

strona www

ładna, indywidualna szata graficzna

najpopularniejsze funkcje

dostosowanie do smartfonów (RWD)

łatwy do używania panel edycji (CMS)

optymalizacja dla Google (SEO)

adres internetowy (.pl)

skrzynka pocztowa "e-mail PRO"

szkolenia e-biznesowe

pomoc techniczna

przygotowanie tekstów

wykonanie zdjęć

+

praca programistów

praca grafików

praca speców od reklamy i marketingu

praca projektantów biznesowych

Cena od:

2 600

brutto

Prestiżowa

strona www

wszystko z wersji "Standardowej"

projekt prototypu

projekt graficzny "szyty na miarę"

automatyzacja sprzedaży

automatyzacja marketingu

promocja w znanych portalach

wielojęzyczność

zdjęcia / wideo z drona

projekt / odświeżenie loga

wizytówki (projekt + wydruk 500szt)

+

praca programistów

praca grafików

praca spec. od reklamy i marketingu

praca projektantów biznesowych

Cena od:

6 500

brutto

Szczegóły strony internetowej

1/7

Projekt graficzny

Piękny projekt graficzny, realizowany przez grafików z 10 letnim doświadczeniem, fenomenalnym stylem, wyczuciem i podejściem do klienta. Pracowali dla takich marek jak Allegro, Onet, Merida, Kinder i inne...

Responsywność (RWD)

Strona jest dostosowana do dziesiątek telefonów, smartfonów i tabletów. Szybko i płynnie się wyświetla nawet na najsłabszych telefonach i przy najniższym zasięgu.

Prosta edycja

Strona zawiera system edycji treści, który pozwala bez specjalistycznej wiedzy dodawać i zmieniać teksty, zdjęcia, filmy i inne... Wykorzystaliśmy CMS Joomla, który dostosowaliśmy w taki sposób, aby zarządzanie stroną było szybsze i prostsze niż w systemie Wordpress

Serwer 1 rok GRATIS

Każda strona, aby być widoczna w sieci potrzebuje serwera — nasi klienci zamawiający stronę www otrzymują serwer na pierwszy rok za 0zł a w kolejnych latach za 100zł brutto / rocznie.

Podstrony

Bez limitu! możesz dodawać i zmieniać podstrony.

Facebook

Instalujemy moduły pozwalające wyświetlać informacje dotyczące Twojego konta w serwisie Facebook. Dzięki temu twoi fani dowiadują się o stronie www a odwiedzający stronę dowiadują się o profilu w serwisie Facebook.

Rejestracja w Google

Wykonaną stronę zarejestrujemy w wyszukiwarce Google + skonfigurujemy pod pozycjonowanie.

Interaktywna mapa

Oprócz danych kontaktowych pokazujemy mapę z zaznaczoną lokalizacją Twojej firmy, dojazdem - wykorzystujemy znany i lubiany system Google Maps.

Podstrony

Bez limitu! możesz dodawać i zmieniać podstrony.

Facebook

Instalujemy moduły pozwalające wyświetlać informacje dotyczące Twojego konta w serwisie Facebook. Dzięki temu twoi fani dowiadują sie o stronie www a odwiedzający stronę dowiadują się o profilu w serwisie Facebook.

Rejestracja w Google

Wykonaną stronę zarejestrujemy w wyszukiwarce Google + skonfigurujemy pod pozycjonowanie

Interaktywna mapa

Oprócz danych kontaktowych pokazujemy mapę z zaznaczoną lokalizacją Twojej firmy, dojazdem - wykorzystujemy znany i lubiany system Google Maps

Galeria zdjęć

Bez limitu! Dodawaj i zmieniaj zdjęcia — nasz system automatycznie dopasuje ich rozmiar i wagę.

Referencje

Pochwal się opiniami o firmie, produktach czy usługach. Moduł opinii to miejsce gdzie prezentujemy treści oraz informacje o osobach, które wystawiły opinię.

Blog

Prowadź swojego firmowego bloga - który będzie dostarczał odwiedzającym ciekawą wiedzę i informacje a dodatkowo zapewni Ci wysoką pozycję w wyszukiwarce Google.

Slider / rotator

Moduł działający jak karuzela — w dynamiczny i efektowny sposób prezentuje odwiedzającym zdjęcia/teksty, informując przy tym o ofercie i ważnych informacjach.

Cennik

Zaprezentuj w ciekawy sposób ceny Twoich produktów, usług.

Wielojęzyczność

Wprowadzaj wersje językowe tekstów — masz klientów z Niemiec, Holandii, Wielkiej Brytanii i inne... Daj im możliwość dotarcia do informacji o firmie, ofercie, usługach/produktach.

Oszczędność czasu

Nasi projektanci przygotują za Ciebie teksty i zdjęcia, które nie tylko będą ładne i poprawne ortograficznie — ale przede wszystkim będą skutecznie zachęcały do zakupów.

Aktualności

Informuj o bieżącym życiu firmy — promocjach, wydarzeniach i zmianach w ofercie.

Wideo

Zachęcaj odwiedzających materiałami wideo, organizuj je w galerie. Moduł posiada integrację z serwisami YouTube i Vimeo.

Kopie zapasowe

Codziennie tworzymy kopie zapasowe, dzięki czemu strona i wprowadzone treści są bezpieczne.

Pomoc techniczna

Pomagamy w zarządzaniu stroną www, doradzamy i szkolimy.

Warsztaty biznesowe

Pomagamy w prowadzeniu biznesu, szkolimy z marketingu i pozyskiwania klientów, chętnie wchodzimy w Twoje buty i podpowiadamy co warto ulepszyć.

Animacje

Wykorzystujemy efektowne elementy interaktywne, animacje i multimedia — wszystko po to, aby zrobić wrażenie na odwiedzających.

Statystyki

Monitorujemy ruch na stronie. Sprawdzamy kto ją odwiedza oraz przygotowujemy dla Ciebie raporty.

Nagrania wizyt

Posiadamy autorski system — nagrywający wizyty ludzi na Twojej stronie www. Dzięki temu możesz oglądać, jak ludzie używają Twojej strony internetowej.

Faktura

Na wykonaną stronę otrzymasz umowę i fakturę

Ile zajmie uruchomienie?

1

Spotykamy się na warsztatach biznesowych

2

Burza mózgów

3

Przedstawiamy ofertę

4

Podpisanie umowy

5

Warsztaty projektowe

Uruchomienie strony internetowej zajmuje średnio od 2 tygodni do 1,5 miesiąca. Przez ten czas spotykamy się i projektujemy Twój biznes. Na każdym ze spotkań otrzymujesz za darmo setki porad, podpowiedzi i wskazówek. Przyglądamy się Twojej ofercie, cenom i procesom. Wchodzimy w buty potencjalnego klienta i pokazujemy elementy, które możesz ulepszyć.

6

Projekt graficzny

Gotowe

10

Marketing

9

Szkolenie z obsługi

8

Uruchomienie

7

Programowanie

Dane kontaktowe

Mamy oddziały w Warszawie(2), Gdańsku, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Lublinie, Katowicach, Toruniu, Łodzi, Szczecinie. Serce naszej firmy bije w Gliwicach (woj.śląskie).

Tworzymy.it - inkubator e-biznesu

strony www, portale, aplikacje, sklepy, grafika, programowanie

ul. Skowrończa 55, 44-100 Gliwice
tel: 603 121 788
tel: 32 420 27 41

e-mail: biuro@tworzymy.it

Najlepsza agencja interaktywna na Śląsku
1
Portale internetowe

MAMY MISJĘ

Z naszych realizacji korzystają codziennie miliony ludzi. Dlatego wkładamy w to całe serce i staramy się tworzyć rozwiązania, które są mądre i ułatwiają życie. Każdemu klientowi pomagamy wymyślić, zaplanować i uruchomić biznes w Internecie, a potem skutecznie sprowadzamy tam klientów. Wprowadzamy na polski rynek sprawdzone amerykańskie rozwiązania. Cenimy spotkania "na żywo" i przyjacielskie relacje.

Agencja reklamowa Gliwice
2
Sklepy internetowe

PLANUJEMY

Zanim zabierzemy się za realizację aplikacji, portalu, strony czy sklepu dobrze przyjrzymy się założeniom i pomysłowi. Zadamy dziesiątki pytań, pójdziemy w miasto — zrobić wywiady i badania, dotrzemy do raportów i analiz, zaprosimy do rozmowy praktyków biznesu, prawników, księgowych, speców od seo, reklamy i marketingu. Wszystko po to, aby wydane przez Ciebie pieniądze były najlepszą inwestycją. Ograniczamy ryzyko biznesowe i robimy wszystko, aby zaproponowane rozwiązania miały sens i gwarancję sukcesu.

Strony internetowe Katowice
3
E-commerce

EKSPERYMENTUJEMY

"Stojąc w miejscu — cofasz się!" - dlatego siedzimy po nocach, eksperymentując z nowymi technologiami. Poznajemy nowe języki, skrypty i aplikacje. Co 2 tygodnie mamy szkolenia, w których podnosimy umiejętności. Po godzinach realizujemy projekty przydatne dla świata. Wspomagamy społeczność Open Source i Joomla! Zakochaliśmy się w metodologiach Scrum, Design Thinking, User Centered Design i całym świecie User Experience. Bierzemy udział w konferencjach, spotkaniach i uczymy się od najlepszych. Wszystko z miłości do programowania, biznesu i klientów.

Kraków agencja interaktywna Tworzenie stron internetowych Programiści Projekty graficzne Sklepy internetowe

Paweł Naskrent

Maratomania.pl

Gorąco polecam współpracę z Tworzymy.it. Fachowo doradzili, pomógli w kwestiach użytkowników, użyteczności. Zanim uruchomiliśmy portal było wiadome jak będzie działać i na czym będziemy zarabiać.

Lidia Kocur

Coach

Polecam usługi firmy tworzymy.it w zakresie stron i sklepów internetowych. Oczarowało mnie podejście i sposób realizacji. Projektowanie biznesowe i prototypowanie to strzał w 10! Każdy powinien od tego zaczynać swój biznes.

Monika Brachmańska

Project Manager

Polecam tworzymy.it - organizacja pracy jest imponująca, autorski framework współpracy daje gwarancję profesjonalnej realizacji projektu. Odpowiednio dbają o czas i budżet. Wszystko podparte niesamowitą jakością działania.

BĄDŹMY W KONTAKCIE
Tworzymy.it

inkubator e-biznesu

kom: 603 121 788
stac: 32 420 27 41

Gliwice, woj. śląskie
ul. Skowrończa 55