Tworzymy.it
menu

O nas

Inkubator e-biznesu o nazwie Tworzymy.it to miejsce, gdzie programiści, graficy, projektanci, spece od reklamy i biznesu, mentorzy, księgowi, prawnicy, spece od SEO wspólnie pomagają odpowiednio zaplanować, zaprojektować i uruchomić biznes w Internecie, a potem skutecznie sprowadzić tam ludzi za pomocą marketingu, pozycjonowania i reklamy. Przez ponad 10 lat pracowaliśmy nad tym, aby wypracować model realizacji projektów, który na dziś wg. badań (Syg. BNB15846 z dn. 2015.06.01 Badanie konwersji projektowej w firmie Tworzymy.it) daje naszym klientom gwarancję sukcesu na poziomie 6 na 10 klientów.

Od początku istnienia zrealizowaliśmy już ponad 300 projektów — stron, sklepów, aplikacji, portali dla małych, średnich i dużych firm z Polski, Wielkiej Brytanii, USA, Niemiec. Naszych ludzi spotkasz na znanych warsztatach i konferencjach. Stale rozwijamy zespół i nasze umiejętności.

Specjalizujemy się w...

aplikacje internetowe

aplikacje mobilne (android)

projektowanie graficzne

projektowanie użyteczności i user experience (ux)

projektowanie prototypów

strony www

portale internetowe

systemy e-biznesowe

systemy do zarządzania firmą

"sprytne" programy biznesowe

sklepy internetowe

badania użytkowników

Nasza misja

W pracy mamy misję - zmieniamy polski i zagraniczny internet, tworząc go prostszym i bardziej użytecznym. W pracy kierujemy się wartościami:

Nie tolerujemy arogancji

Nie tolerujemy oszustwa

Nie tolerujemy chamstwaDostarczamy najwyższą jakość

Transparentnie pokazujemy naszą pracę

Rzetelnie i uczciwie doradzamy

Pasja i rozwój to niezbędne elementy pracy

Fair play w biznesie - płacimy pracownikom i kontrahentom na czas

Współpraca - zdrowa rywalizacja niekiedy bywa dobra, ale najlepsza jest współpraca

Zawsze staramy się dostarczyć klientowi realne korzyści

Cenimy harmonię w życiu naszych pracowników między życiem prywatnym a zawodowym.

Promujemy zdrowy i aktywny tryb życia

Cenimy bliskie i osobiste relacje - wychodzimy zza biurek/komputerów i przyjeżdzamy do Klientów.

Najlepsza agencja interaktywna na Śląsku
1
Portale internetowe

MAMY MISJĘ

Z naszych realizacji korzystają codziennie miliony ludzi. Dlatego wkładamy w to całe serce i staramy się tworzyć rozwiązania, które są mądre i ułatwiają życie. Każdemu klientowi pomagamy wymyślić, zaplanować i uruchomić biznes w Internecie, a potem skutecznie sprowadzamy tam klientów. Wprowadzamy na polski rynek sprawdzone amerykańskie rozwiązania. Cenimy spotkania "na żywo" i przyjacielskie relacje.

Agencja reklamowa Gliwice
2
Sklepy internetowe

PLANUJEMY

Zanim zabierzemy się za realizację aplikacji, portalu, strony czy sklepu dobrze przyjrzymy się założeniom i pomysłowi. Zadamy dziesiątki pytań, pójdziemy w miasto — zrobić wywiady i badania, dotrzemy do raportów i analiz, zaprosimy do rozmowy praktyków biznesu, prawników, księgowych, speców od seo, reklamy i marketingu. Wszystko po to, aby wydane przez Ciebie pieniądze były najlepszą inwestycją. Ograniczamy ryzyko biznesowe i robimy wszystko, aby zaproponowane rozwiązania miały sens i gwarancję sukcesu.

Strony internetowe Katowice
3
E-commerce

EKSPERYMENTUJEMY

"Stojąc w miejscu — cofasz się!" - dlatego siedzimy po nocach, eksperymentując z nowymi technologiami. Poznajemy nowe języki, skrypty i aplikacje. Co 2 tygodnie mamy szkolenia, w których podnosimy umiejętności. Po godzinach realizujemy projekty przydatne dla świata. Wspomagamy społeczność Open Source i Joomla! Zakochaliśmy się w metodologiach Scrum, Design Thinking, User Centered Design i całym świecie User Experience. Bierzemy udział w konferencjach, spotkaniach i uczymy się od najlepszych. Wszystko z miłości do programowania, biznesu i klientów.

Kraków agencja interaktywna Tworzenie stron internetowych Programiści Projekty graficzne Sklepy internetowe

Paweł Naskrent

Maratomania.pl

Gorąco polecam współpracę z Tworzymy.it. Fachowo doradzili, pomógli w kwestiach użytkowników, użyteczności. Zanim uruchomiliśmy portal było wiadome jak będzie działać i na czym będziemy zarabiać.

Lidia Kocur

Coach

Polecam usługi firmy tworzymy.it w zakresie stron i sklepów internetowych. Oczarowało mnie podejście i sposób realizacji. Projektowanie biznesowe i prototypowanie to strzał w 10! Każdy powinien od tego zaczynać swój biznes.

Monika Brachmańska

Project Manager

Polecam tworzymy.it - organizacja pracy jest imponująca, autorski framework współpracy daje gwarancję profesjonalnej realizacji projektu. Odpowiednio dbają o czas i budżet. Wszystko podparte niesamowitą jakością działania.

BĄDŹMY W KONTAKCIE
Tworzymy.it

inkubator e-biznesu

kom: 603 121 788
stac: 32 420 27 41

Gliwice, woj. śląskie
ul. Skowrończa 55